Black-Death Metal..!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black-Death Metal..!!

Metal ve Rock

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avrilin Türkiyedeki Röportajıı

2 posters
YazarMesaj
bü$rock
Mod
Mod
bü$rock

Nerden : yüzüne bakmaya doyamadığım tomun,tutturduğu bütn ritmlerde..
Felsefem xD : büşbüş

Avrilin Türkiyedeki Röportajıı Empty
MesajKonu: Avrilin Türkiyedeki Röportajıı   Avrilin Türkiyedeki Röportajıı Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 9:04 pm

Avrilin Türkiyedeki Röportajıı AvrilBu Türkiyede ilk konserimdi ve izleyici tam olarak beklediğim gibiydi...Gerçekten harikaydılar...Evet çok heycanlıydılar , olayın içindeydiler...Çok iyi karşılık aldım ve bu yüzden de mutluyum...-''The Best Damn Thing'' nasıl gidiyor yeni albüme tepkiler nasıl?
-Yeni albüm gerçekten harika...kendimi gerçekten şanslı hissediyorum...Ve şuanda ikinci single'dayım.''Girlfriend'' birinciydi...''When You're Gone'' da ikinci...
-Hot'da yolda sanırım

-Belki...Evet

-Henüz Karar Vermediniz mi?

-Karar verdim ama %100 emin değilim...olmasını istersem olur .istiyorum da yani evet...

-Peki hayatındaki ''kahrolası en iyi şey''nedir?

-Şu anda herşey gayet iyi...Bilmiyorum yeni evlendim.turnedeyim bu albümü çıkardım...bu aralar gerçekten harika...
-Son olarak Türk hayranlarınıza ne demek istersiniz?

-Türkiye'deki tüm hayranlarıma teşekkür etmek isterim müziğimi destekledikleri için.Gerçekten minettarım.Ve umrarım yeni albümü beğenmişsinizdir.
XgoTH_rockX
Admin
Admin
XgoTH_rockX

Durumum : Ağlıyor :'(
Felsefem xD : Impossible Is NoTHing

MesajKonu: Geri: Avrilin Türkiyedeki Röportajıı   Avrilin Türkiyedeki Röportajıı Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 3:25 pm

Saol canım ben de Dream dergi de okumuştum bunu..Masstival'daki dimi
bü$rock
Mod
Mod
bü$rock

Nerden : yüzüne bakmaya doyamadığım tomun,tutturduğu bütn ritmlerde..
Felsefem xD : büşbüş

MesajKonu: Geri: Avrilin Türkiyedeki Röportajıı   Avrilin Türkiyedeki Röportajıı Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 11:38 pm

evet şeker masstivaldeki Avrilin Türkiyedeki Röportajıı 668546 Avrilin Türkiyedeki Röportajıı 668546

Avrilin Türkiyedeki Röportajıı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» avrilin yeni klibi