Black-Death Metal..!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black-Death Metal..!!

Metal ve Rock

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı...

3 posters
YazarMesaj
devrim
Admin
Admin
devrim

Durumum : Saldırqann
Felsefem xD : Ne kadar dönersen dön,qötün arkandadır!!

Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... Empty
MesajKonu: Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı...   Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 3:55 pm

Ben çok beğendim şahsen cheers

Yeah! : Bir sürü kız hayranınız var ! Ne tür flört teknikleri kullanıyorsunuz ?

Tom : Bir kızdan gerçekten hoşlandığımda göz temasına girmeye çalışırım . Ama öyle bir şekildeki ondan bir şey istediğimi farkeder. Sonrada onun ilk hareketi yapmasını beklerim . Yapmazsa ben gider onunla konuşurum . Benim için farketmez aslında . Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 668546

Georg : Ben daha utangacım bu yüzden kızın ilk hareketi yapmasını tercih ederim .

Gustav : Bir insanı sık sık görünce , mesela otobüs durağında , o zaman arada sırada selam verebiliyorsun ya da "Nasılsın ? Günün nasıl geçti ?" gibi şeyler diyebiliyorsun. Hala işime yaramadı bu taktik benim için ama yine de inanıyorum (güler)

Bill : Benim bir taktiğim yok aslında . Ama onun peşinden kasıla kasıla gitmem . Sadece bir içecek ısmarlarım .

Yeah! : Peki bir açılış cümleniz var mı ?

Gustav : Onları kullanmam . Şey gibi "Senin baban bir hırsızdı . Gökyüzündeki yıldızları çalıp senin gözlerine koymuş " bu çok yanlışş . Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 327443

Bill : Kızlar bunu sevmez . Kalpten gelen bir şey söylemek çok daha iyi . Wink

Yeah! : Hiç flört ederken başınıza acıklı bir şey geldi mi ?

Gustav : Bir keresinde bir kıza mektup yazmıştım - üzerinde telefon numaramla birlikte - ve mektubu kendi ellerimle dolabına koydum . Akşam telefonum çaldı ve arayan erkek arkadaşıydı.. Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 9578

Yeah! : Kaç kız arkadaşınız oldu ?

Bill : Bir tane uzun ilişkim oldu , yaklaşık 1.5 yıl süren . Diğerleri ise sadece birkaç hafta sürdü ...

Gustav : İki kız arkadaşım oldu . İkisiylede kısa süre beraber oldum .

Tom : Benim daha fazla kız arkadaşım oldu . Çoğu sadece 2 veya 3 ay sürdü . Bir tanede 2 sene süren ilişkim oldu ... Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 546162

Yeah! : Ne yanlış gitti de ayrıldınız ? Twisted Evil

Bill : Kız onu aldattı ! omg! (Tom aldatılır mı ya özürlü kız!)

Georg : Ben ortaya çıkardım ve ona söyledim . Gerçekten işi bitirdi anında ...

Tom : Evet , sonra da ayrıldık . Aldatmak tamamen aptallık . Bence ilişkiyi öteki çocuğa gitmeden önce bitirmemesi tamamen anlamsız bir şey . Beni arayıp " Üzgünüm başkası var ..." demesini tercih ederdim .

Bill : Ama yinede bence ayrılmak gerçekten zor bir iş ...

Yeah! : Nasıl ayrıldınız peki kız arkadaşlarınızla ?

Bill : İkimizde hemfikirdik bu konuda . Birbirimizi artık istemiyorduk . Daha çok müzik yapıyordum ve bir kız arkadaşa zamanım yoktu . Müzik öncelikli şuan ve bu durum bir kız için bazen çok zor oluyor...

Yeah! : O zaman hepiniz şuan bekarsınız ?

Georg : Kesinlikle ! Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 954838

Yeah! : İlk öpücüğünüzü ne zaman aldınız ?

Bill : Tom ve ben 9 yaşındayken aynı kızı aynı gün öpmüştük . Önce Tom sonra ben . Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 580842 İşin komik tarafı bir çadırda olmuştu bu . İkimizde içerde durmayı severiz ve dışarıda olmaktan nefret ederiz . Bütün gün televizyon karşısında oturmayı tercih ederiz ve kamp yapmaktan nefret ederiz dürüst olmak gerekirse . Ve bu olduğunda , bu çok delice bir şeydi .

Yeah! : Öpücük nasıldı ?

Tom : İkimizde nefret ettik bundan ve kızı bir daha görmedik o günden sonra . lol!

Gustav : Ben ilk öpücüğümü 2 sene önce ilk kız arkadaşımdan aldım , ve gerçekten çok hoştu . omg! (2 sene önce ilk kız arkadaşş... Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 9578 )

Georg: Çoktan dudağının köşesinden öpmeyi denemiştim ama ilk gerçek öpücüğüm 10 yaşında geldi.

Yeah! : Ve ilk şeyiniz ?

Bill: Ben buna cevap vermicem ... Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 327443

Tom : Ben cevap veririm . 13 yaşındaydım , ve iğrençtiii . Daha fazla şey bekliyordum . Sadece gülünecek bir şeydi . Ama tabi ben romantik bir tip değilim zaten ... Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 795945

Yeah! : Bir kız sizin ilginizi çekebilmek için nasıl olmalı ?

Gustav : Saç rengi farketmez ! Ama kızların askılı bluz giymesini seviyorum. Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 580842

Tom: Bende . Ve yüksek topuklar ve mini etekler . Ayrıca biraz sütyeninin gözükmesinide severim ! Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 580842 Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 580842

Bill : Ben bikinisinin bir bölümünün gömleğinin altından gözükmesini severim.Tom ve ben aynı kızları seviyoruz işte . Genelde hep aynı kıza aşık oluruz . Ama bu konuda kavga etmeyiz . Kızın kararına bırakırız işi ve kaybeden kabullenmek zorundadır . Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 9578

Yeah! : Kızlarda neyi sevmezsiniz ?

Tom : Çok uzun olmalarını . Bizden kısa kızları seviyoruz . Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 51639

Bill : Benim sevmediğim şu büyükanne donlarııı (gülerr) Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 402918

Yeah! : Bir kızın ilk neyine dikkat edersiniz ?

Bill : Ellerine . Yenmiş tırnaklardan daha kötü bir şey olamaz . Uzun zaman bende yapardım bunu ama tırnaklarımı boyamaya başladıktan sonra bıraktım .

Georg : Önce K*ç ına bakarım sonra yüzüne ve sonra göğüslerine (gülerr) Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 580842

Tom: Ben güzel gözleri severim . Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 129404

Kaynak:Yeah Dergisi - 07 Temmuz 2007
https://blackmetal.yetkinforum.com
XgoTH_rockX
Admin
Admin
XgoTH_rockX

Durumum : Ağlıyor :'(
Felsefem xD : Impossible Is NoTHing

MesajKonu: Geri: Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı...   Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 2:59 pm

2si birden öpmüş aynı kızı hem de aynı gün!! Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 327443
Kızdaki şans da yani... Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 9578 Bu arada Tomun 2 sne çıktım dediği kız?
devrim
Admin
Admin
devrim

Durumum : Saldırqann
Felsefem xD : Ne kadar dönersen dön,qötün arkandadır!!

MesajKonu: Geri: Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı...   Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 2:13 pm

Ann Kathrin olmalı Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... 9578
https://blackmetal.yetkinforum.com
bü$rock
Mod
Mod
bü$rock

Nerden : yüzüne bakmaya doyamadığım tomun,tutturduğu bütn ritmlerde..
Felsefem xD : büşbüş

MesajKonu: Geri: Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı...   Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı... Icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 6:57 pm

yaaa off !! kıs amma şanslı yha *** ***

Yeah! Dergisinin Tokio Hotelle Röportajı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio HoteL!!
» Tokio Hotel